Modlitwa

Modlitwa to nasza nadzieja, to lekarstwo na nasze życie i naszą duszę.

Intencje polecone telefonicznie kapłanowi powierza on Bożemu miłosierdziu w codziennej Eucharystii oraz w modlitwie brewiarzowej. W intencjach zgłaszanych na portalu Pogotowia duchowego oraz mailowo sprawowana jest codziennie ofiara mszy świętej.

W intencjach kapłanów oraz osób korzystających z posługi Pogotowia ofiarę modlitwy i umartwienia składają siostry klauzurowe i czynne. Poszczególne wspólnoty sióstr pełnią dyżur modlitewny w podanej poniżej kolejności.  


Wszedłeś na stronę modlitwy Pogotowia duchowego. Prośba o modlitwę, którą wpiszesz na tej stronie, zostanie przesłana wspólnocie sióstr, które dziś pełnią dyżur modlitewny.
Ty sam możesz również powiększyć modlitewny skarbiec Pogotowia i Kościoła. Możesz Panu Bogu codziennie ofiarować swoją modlitwę, post, jałmużnę i cierpienie.
Odmów teraz swoją ulubioną modlitwę, ofiarując ją za siebie samego, za Twoich bliskich i za potrzeby Pogotowia. Bóg zapłać!

Wpisz swoją prośbę o modlitwę
Pomysł
Pogotowie duchowe to dzieło kapłanów kościoła Rzymsko-katolickiego. 7 dni w tygodniu chcemy być dla ludzi, dla owiec z owczarni Chrystusa. Jeżeli chcesz, zadzwoń, aby porozmawiać ...
więcej
Kim jesteśmy
Jesteśmy kapłanami Kościoła Rzymskokatolickiego. Chcemy być dla Ciebie 7 dni w tygodniu przez 18h na dobę. Możesz dzwonić w każdej chwili, którą uznasz za stosowną. ...
więcej
Pomoc specjalistyczna
Gdy potrzeba specjalisty to szukaj i dzwoń: W sytuacjach kryzysowych może być potrzebna natychmiastowa interwencja lub specjalistyczna pomoc. Telefonicznie można kontaktować się z następującymi ośrodkami. Kryzysowy telefon ...
więcej
Aktualności
Bardzo ważne jest to, abyście wiedzieli co u nas się dzieje, dlatego też poniżej znajdziecie bieżące aktualności.
więcej