Świadectwa

Świadectwo jest czymś, czego doświadczyłeś osobiście. Przeżycie pewnych sytuacji, zobaczenie czegoś w czasie, spotkanie kogoś osobiście – rodzi wdzięczność serca i naszego umysłu. Jeżeli spotkałeś kogoś, kto wskazał Ci Jezusa, jeżeli doświadczyłeś Jego miłości, jeżeli Twoje życie zmieniło się – nie zostawiaj tego dla siebie, ale podziel się z nami. Potrzebujemy Twojego świadectwa. Potrzebujemy zobaczyć Jezusa, który dział w naszej codzienności. Zapraszam do zwykłych codziennych Twoich świadectw.

Świadectwa innych
M. napisał:
piątek, 31-10-2014
Bardzo proszę o modlitwę za Benedykta, który trafił do sekty. Niech mu Pan Bóg błogosławi i da mu uzdrowienie duchowe.
kama napisał:
piątek, 31-10-2014
Szczesc Boze!Chcialam dac swiadectwo pieknego uzdrowienia przez msze o uwolnienie i uzdrowienie przez Internet.Po tej mszy urodzilam sie na nowo,zobaczylam swoje zycie ,dostrzeglam grzechy ,nosze Medalik z Maryja,czytam Pismo Sw.Nie mam problemow z kolanem ,ktore nadal mnie po operacji bolalo!Nie jestem ta sama osoba,czuje wielki spokoj w sercu,choc nadal mam leki nocne,ale mysle ,ze i to z czasem zniknie.Jestem szczesliwa ze Jezus mnie dotknal,cale moje zycie i moich dzieci powierzam Bogu!Jezu ufam Tobie!
K......a napisał:
piątek, 31-10-2014
Proszę o modlitwę bym się nie poddała bo całkowicie straciłam chęć do życia. Bardzo pragnę mieć w końcu pracę i uwierzyć w siebie, zobaczyć w sobie wartość jako człowiek. Chciałabym mieć wsparcie w najbliższych i rodzinie a tego nie mam. Tak bym chciała by moje zdanie było brane pod uwagę a nie tylko wszystko narzucone. Boże spraw by najbliższa mi Osoba zobaczyła jak krzywdzi mnie w imię źle pojętego dobra. Zgoda to sztuka kompromisu a Ona nie uznaje go tylko jedno "starszy ma rację" i ta racja wiele osób skrzywdziła. Dziś już nie ma tej rodziny pozostał ból i rozpacz. Tak bardzo potrzebuję pracy i wiary w siebie by temu podołać mimo ogromnego niezrozumienia. Maryjo pomóż mi posklejać moje życie i jeszcze raz uwierzyć, że wato żyć mimo wszystko.
Basia napisał:
piątek, 31-10-2014
Proszę o modlitwę za Mojego Przyjaciela Michała,który nie ma już siły dalej żyć i chce odebrać sobie życie. Nie wiem,jak mu pomóc,modlę się za Niego oraz poświęcam mu swój czas. Proszę również o modlitwę o moje zdrowie,mam poważne schorzenie kręgosłupa i nie chce poddać się operacji.Proszę o modlitwę za Moją Rodzinę,Mojego Narzeczonego oraz Moich Najbliższych.. oraz za mnie,żebym miała dalej siłę temu wszystkiemu podołać,co mnie spotkało i spotyka..Bóg zapłać.
Krystian napisał:
piątek, 31-10-2014
potrzebuje modlitwy o nawrócenie, źle skończę odwróciłem się od Boga sam nie wrócę czuję się jak narkoman za długo z grzechem i bez Boga.
Marek napisał:
piątek, 31-10-2014
Bardzo proszę wszystkich ludzi dobrej woli o modlitwę za Beatę, która należy do sekty Świadków Jehowy, bardzo Ją Kocham i tak bardzo chciałbym jej pomóc. Modlę się za Nią codziennie i Was Kochani proszę o modlitwę. Bóg zapłać, zostańcie z Bogiem.
Agnieszka napisał:
piątek, 31-10-2014
Proszę o modlitwę bym miała pracę i bym się nie załamała. Jetem w strasznym stanie. Wiem, jak wiele zrobiłam ale nadal nic z tego. Osoba która chciała pomóc nie ma jak a ja już nie ma siły tak żyć. Brak mi wsparcia i najbliższej rodziny. Nie chce przegrać swojego życia. Musi się w końcu wdać. Wierzę i ufam resztkami sił i nadzieii.
anna napisał:
piątek, 31-10-2014
Proszę o modlitwę za uzdrowienie wewnętrzne. Proszę o modlitwę za moje zdrowie, o zatrzymanie i wyleczenie z nietolerancji pokarmowych, jestem załamana, pomimo diet nie mam już co jeść, robi mi się słabo z głodu.
Marek napisał:
piątek, 31-10-2014
Doznaję od kilku lat nawrócenia, impuls do tego przyszedł od osoby z zewnątrz i miał charakter świadectwa, po latach buntu i posuchy duchowej nadszedł czas zmian, poznaję że to od Pana bo owoc trwa nie ginie odczuwam Go pomimo swych grzechów i cierpienia które jest konsekwencją zła którego jestem sprawcą . Trzy lata temu doznałem podczas adoracji łaski abstynencji zostałem uwolniony od alkoholu natychmiast ,Pan stawia ma mojej drodze swoich ludzi kiedy mam problemy ,doznaję taż głodu eucharystycznego i ciągłą potrzebę przychodzenia do Niego i powstawania po upadkach .Niech Jezus będzie wywyższony.
Aga napisał:
piątek, 31-10-2014
Mój guz zniknął. Dzięki Ci Boże. Maryjo czuwaj nade mną każdego dnia. Szczególnie gdy jest tak źle i gdy pojawia się "słońce" na horyzoncie. Proszę o pracę i zdrowie.
Zostaw komentarz
Pomysł
Pogotowie duchowe to dzieło kapłanów kościoła Rzymsko-katolickiego. 24/h przez 7 dni w tygodniu, chcemy być dla ludzi, dla owiec z owczarni Chrystusa. Jeżeli chcesz, zadzwoń, ...
więcej
Kim jesteśmy
Jesteśmy kapłanami Kościoła Rzymskokatolickiego. Chcemy być dla Ciebie 7 dni w tygodniu przez 24h na dobę. Możesz dzwonić w każdej chwili, którą uznasz za stosowną. ...
więcej
Pomoc specjalistyczna
Gdy potrzeba specjalisty to szukaj i dzwoń: Telefon 116 111służy młodzieży i dzieciom potrzebującym wsparcia, opieki i ochrony. Zapewnia dzwoniącym możliwość wyrażania trosk, rozmawiania o sprawach dla ...
więcej
Świadectwa
Świadectwo jest czymś, czego doświadczyłeś osobiście. Przeżycie pewnych sytuacji, zobaczenie czegoś w czasie, spotkanie kogoś osobiście – rodzi wdzięczność serca i naszego umysłu. Jeżeli spotkałeś ...
więcej