Świadectwa

Świadectwo jest czymś, czego doświadczyłeś osobiście. Przeżycie pewnych sytuacji, zobaczenie czegoś w czasie, spotkanie kogoś osobiście – rodzi wdzięczność serca i naszego umysłu. Jeżeli spotkałeś kogoś, kto wskazał Ci Jezusa, jeżeli doświadczyłeś Jego miłości, jeżeli Twoje życie zmieniło się – nie zostawiaj tego dla siebie, ale podziel się z nami. Potrzebujemy Twojego świadectwa. Potrzebujemy zobaczyć Jezusa, który dział w naszej codzienności. Zapraszam do zwykłych codziennych Twoich świadectw.

Świadectwa innych
Krystian napisał:
poniedziałek, 20-10-2014
potrzebuje modlitwy o nawrócenie, źle skończę odwróciłem się od Boga sam nie wrócę czuję się jak narkoman za długo z grzechem i bez Boga.
Marek napisał:
poniedziałek, 20-10-2014
Bardzo proszę wszystkich ludzi dobrej woli o modlitwę za Beatę, która należy do sekty Świadków Jehowy, bardzo Ją Kocham i tak bardzo chciałbym jej pomóc. Modlę się za Nią codziennie i Was Kochani proszę o modlitwę. Bóg zapłać, zostańcie z Bogiem.
Agnieszka napisał:
poniedziałek, 20-10-2014
Proszę o modlitwę bym miała pracę i bym się nie załamała. Jetem w strasznym stanie. Wiem, jak wiele zrobiłam ale nadal nic z tego. Osoba która chciała pomóc nie ma jak a ja już nie ma siły tak żyć. Brak mi wsparcia i najbliższej rodziny. Nie chce przegrać swojego życia. Musi się w końcu wdać. Wierzę i ufam resztkami sił i nadzieii.
anna napisał:
poniedziałek, 20-10-2014
Proszę o modlitwę za uzdrowienie wewnętrzne. Proszę o modlitwę za moje zdrowie, o zatrzymanie i wyleczenie z nietolerancji pokarmowych, jestem załamana, pomimo diet nie mam już co jeść, robi mi się słabo z głodu.
Marek napisał:
poniedziałek, 20-10-2014
Doznaję od kilku lat nawrócenia, impuls do tego przyszedł od osoby z zewnątrz i miał charakter świadectwa, po latach buntu i posuchy duchowej nadszedł czas zmian, poznaję że to od Pana bo owoc trwa nie ginie odczuwam Go pomimo swych grzechów i cierpienia które jest konsekwencją zła którego jestem sprawcą . Trzy lata temu doznałem podczas adoracji łaski abstynencji zostałem uwolniony od alkoholu natychmiast ,Pan stawia ma mojej drodze swoich ludzi kiedy mam problemy ,doznaję taż głodu eucharystycznego i ciągłą potrzebę przychodzenia do Niego i powstawania po upadkach .Niech Jezus będzie wywyższony.
Aga napisał:
poniedziałek, 20-10-2014
Mój guz zniknął. Dzięki Ci Boże. Maryjo czuwaj nade mną każdego dnia. Szczególnie gdy jest tak źle i gdy pojawia się "słońce" na horyzoncie. Proszę o pracę i zdrowie.
Agnieszka napisał:
poniedziałek, 20-10-2014
Szczęść Boże. Właśnie dziś straciłam po tak długim czasie szansę na pracę i czuję się fatalnie (ponad 3 lata). Modlę się by w końcu stał się ten cud z pracą. Dłużej nie wytrzymam przegranej. Wierzę, że Maryja mi pomoże podnieść się w końcu. Ufam..
ewa napisał:
poniedziałek, 20-10-2014
prosze z calego serca przemiane serca uwolnienie z grzehow pokoleniowyh zalezienia dobrej drogi zyciowej gdyz nic nam niewygodzi w znlezieniu roziwazania z mieszkaniem i mezapraca o zdrowie dla amelki aby migdal niebyl operowny ma hemifillie aby cysta jajnika zeszla i zmiany na skorze niebyly grozne nieh Mtka Boza wysluha nas pomoze nam znajsc dom upragniony i roziwaze trudne problemy jakie mamy
Agnieszka napisał:
poniedziałek, 20-10-2014
Proszę o modlitwę bym nie poddała się i nie załamała. Od ponad 3 lat nie mam pracy choć staram się bardzo i jak do tej pory nic to nie dało. Proszę o modlitwę bym umiała uwierzyć w siebie i dostrzec w sobie wartościowego człowieka bo każdy ma ogromną wartość w Oczach Boga a ja już o tym zapomniałam bo zbyt często byłam dołowana w życiu. Tak bardzo pragnęłam żyć i ... jestem mimo wielu problemów jakie pokonałam. Proszę Cię Jezu postaw na mojej drodze ludzi, którzy mi pomogą. Spraw bym nie czuła się tak odrzucona przez najbliższą rodzinę, która tyle razy zawiodła. Przez Maryję do której pielgrzymowałam ulecz moje życie.
Anna napisał:
poniedziałek, 20-10-2014
Matenko Najświętsza, Mamusiu nasza Kochana wyproś u Pana Jezusa dla Mikołajka łaskę szczęśliwej operacji usunięcia zębów, i dobra krzepliwość krwi , lub odsuniecie terminu ,i możliwość rezygnacji z operacji, i laske mestwa aby nie bal sie dentysty i by usunąć te zeby stopniowo, światło dla lekarzy i dla mnie, proszę rowniez o uzdrowienie Mikołajka z chorych migdałów i alergii by w śnie sie nie dusil, albo szczęśliwa nastepna operacje, wg Woli Bożej, dziekuje za wszystkie laski otrzymane do dnia dzisiejszego Jezu nasz Kochany, dla mego Taty prosze o laske pojednania z Bogiem i szczesliwa smierc,dla Szymona o łaskę nawrócenia, przemianę serca, i zdrowie wg Bozej Woli,dla mnie o prace stala blagam,a nawet tymczasowa, szczególnie w Polsce, albo w Niemczech,lub przedluzenie umowy z job zenter, opieke Twoja nad sprawa o separacje z mężem, oraz swiatlo w nauce jezyka niemieckiego, rozwiązanie sprawy z zebami, o laske stancji domu z podwórkiem ogrodem, z mozliwascia wykupienia wystawiennikom Bóg zapłać
Zostaw komentarz
Pomysł
Pogotowie duchowe to dzieło kapłanów kościoła Rzymsko-katolickiego. 24/h przez 7 dni w tygodniu, chcemy być dla ludzi, dla owiec z owczarni Chrystusa. Jeżeli chcesz, zadzwoń, ...
więcej
Kim jesteśmy
Jesteśmy kapłanami Kościoła Rzymskokatolickiego. Chcemy być dla Ciebie 7 dni w tygodniu przez 24h na dobę. Możesz dzwonić w każdej chwili, którą uznasz za stosowną. ...
więcej
Pomoc specjalistyczna
Gdy potrzeba specjalisty to szukaj i dzwoń: Telefon 116 111służy młodzieży i dzieciom potrzebującym wsparcia, opieki i ochrony. Zapewnia dzwoniącym możliwość wyrażania trosk, rozmawiania o sprawach dla ...
więcej
Świadectwa
Świadectwo jest czymś, czego doświadczyłeś osobiście. Przeżycie pewnych sytuacji, zobaczenie czegoś w czasie, spotkanie kogoś osobiście – rodzi wdzięczność serca i naszego umysłu. Jeżeli spotkałeś ...
więcej